Projekty wnętrz mieszkań kraków

• Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman •


Oryginalnie zaprojektowane mieszkanie staje się wyjątkową sferą komfortu. Jeśli pragniesz żyć w przestrzeni, która znacznie poprawia samopoczucie i pozwala odzyskać spokój, skorzystaj z pomocy profesjonalnych projektantów tworzących firmę Marengo Architektura Wnętrz.

Firma wykonuje wyjątkowe projekty wnętrz mieszkań w Krakowie i jego okolicach. Kreowane aranżacje wyróżniają się nowoczesną estetyką harmonijnie zgraną z funkcjonalnością przestrzeni. Architekci Marengo dbają, by realizowane projekty najpełniej jak to możliwe oddawały zamysł klientów i ich poczucie estetyki, dlatego z uwagą wysłuchują ich sugestii, do każdego projektu podchodząc indywidualnie.

Na stronie marengo-architektura.com dostępne są wizualizacje dotychczas zrealizowanych projektów, a także pozostałe informacje o działalności firmy. Odwiedź stronę, by dowiedzieć się więcej!

Dodano dnia: 2018-01-11

Wystaw OpinieInga Sz. dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Nie każdy ma na tyle zdolności by samemu zaprojektować sobie wnętrze mieszkania czy biura, dlatego lepiej powierzyć to profesjonalistom. Krakowscy architekci w Marengo Architektura potrafią zadbać o każdy, nawet najmniejszy, detal.


Telefon: 696 011 302 / Adres: oś. Avia 3 / Kod pocztowy: 31-877 / Miejscowość: Kraków / Domena: http://marengo-architektura.com

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż

http://www.buduj-z-drewna.com/


car1

TRI-COLOR sp. z o.o.

Narama

https://www.tri-color.pl


car1

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

https://janbyczkowski.pl