Pracownia archeologiczna - Mbm Archeo

• Mbm Archeo •


Firmy planujące realizację inwestycji na terenach objętych strefą ochrony archeologicznej muszą skorzystać przed jej rozpoczęciem z usług archeologów i warto zadbać o to, żeby byli oni specjalistami z najwyższej półki. Za pośrednictwem strony internetowej archeologkrakow.pl można sprawdzić ofertę, jaką swoim klientom prezentuje pracownia archeologiczna znajdująca się na terenie Krakowa. Świadczy ona jednakże usługi na terytorium całego kraju. 

Przed rozpoczęciem prac na obszarach, które są objęte strefą ochrony archeologicznej, niezbędne jest przeprowadzenie nadzoru. Jego celem jest określenie czy w tym miejscu nie znajdują się zabytki archeologiczne. Zakres działalności firmy obejmuje przede wszystkim wszelkiego rodzaju inwestycje, w trakcie których prawo wymaga obecności archeologa. Znajdują się wśród nich przede wszystkim inwestycje drogowe, lecz także budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne. 

Dodano dnia: 2019-11-30

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 600 945 928 / Adres: Smolenia 85 / Kod pocztowy: 33-332 / Miejscowość: Kraków / Domena: http://www.archeologkrakow.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Kraków

http://marengo-architektura.com


car1

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż

http://www.buduj-z-drewna.com/


car1

TRI-COLOR sp. z o.o.

Narama

https://www.tri-color.pl