Drabina Faraone

• Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich. •


Drabiny najczęściej wykorzystywane są przez profesjonalistów do codziennych prac na budowach. Należy dodać, że osoby pracujące na wysokościach muszą posiadać specjalne uprawnienia. Drabina Faraone jest synonimem bezpieczeństwa. Może być użytkowana przez długie lata bez konieczności konserwacji. Ponadto jest bardzo łatwa w montażu.

Do produkcji drabin  wykorzystuje się specjalny stop aluminium odporny na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że konstrukcja jest stabilna i masywna. Czynności wykonywane na wysokościach wykonuje się swobodnie bez obaw o ewentualny upadek dzięki odpowiednim rozmiarom drabiny. Tego typu produkty są dostępne w sklepie internetowym Planeta-budowlana.pl w bardzo atrakcyjnych cenach. Asortyment pochodzi od sprawdzonych producentów i liderów sprzedaży akcesoriów z branży budowlanej.

Dodano dnia: 2020-04-28

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 22 618 07 86 / Adres: Radzymińska 157 / Kod pocztowy: 03-576 / Miejscowość: Warszawa / Domena: https://planeta-budowlana.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/