http://podis-szczecin.pl • Usługi pielęgniarskie Szczecin

• Podis - Centrum Podologii •


Szeroki zakres usług, jakich ofertę można znaleźć na stronie podis-szczecin.pl, kierowany jest przede wszystkim do osób, które doświadczają problemów ze stopami. Są one powszechniejsze niż się wydaje, a niektóre z nich mogą prowadzić do groźnych powikłań. Specjaliści zajmują się między innymi osobami z cukrzycą, które zagrożone są tzw. stopą cukrzycową, wobec czego z tą częścią ciała trzeba postępować u nich niezwykle ostrożnie, unikając nie tylko skaleczeń, ale nawet zbyt długiego moczenia w wodzie!

Fachowcy dobrze wiedzą, jak działać w każdym przypadku, gdyż mają odpowiednie przygotowanie, nie tylko podologiczne - zdobyte kwalifikacje pozwalają im także proponować usługi pielęgniarskie. Gabinet w Szczecinie jest zatem miejscem, gdzie można zadbać o estetyczny wygląd swoich stóp, ale też, a raczej przede wszystkim, o ich zdrowie. Oferowane są między innymi zabiegi na wrastające paznokcie, co jest niezwykle uciążliwym, trudnym do wyleczenia i bolesnym zjawiskiem, dotykającym wielu osób.

Dodano dnia: 2022-12-28

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 669 300 438 / Adres: Mazowiecka 1 / Kod pocztowy: 70-413 / Miejscowość: Szczecin / Domena: http://podis-szczecin.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

''AZ PHARMA'' SP. Z O.O.

Szczecin

https://iapteka.pl/


car1

Kapitan Cook

Luboń

https://www.kapitan-cook.pl/


car1

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Stępien

Sarbinowo

http://piasek-pospolka-zwir-koszalin.pl