Wzmocnić sygnał gsm

• PPPiUR LAMBDA Sp. Z o.o. •


Od wielu lat działa na rynku przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem i budową m.in. stacji bazowych telefonii komórkowej. Wśród jego specjalności jest również tworzenie węzłów transmisyjnych, sieci światłowodowych oraz wszelkich instalacji teletechnicznych. Zatrudnia doświadczonych i kompetentnych pracowników, którzy mają do dyspozycji specjalistyczny sprzęt. Nie boją się najbardziej wymagających zleceń i bez wahania realizują najtrudniejsze zadania. Osoby zainteresowane współpracą z firmą znajdą dane do kontaktu na stronie lambda.gda.pl.

Współpracuje ona z wieloma różnymi podmiotami, pragnącymi zbudować sieć od podstaw, jak i takimi, które chcą, aby wzmocnić sygnał GSM w ich budynkach. Ma do zaoferowania doskonałej jakości repeatery GSM poprawiające jakość w wielu modelach, które jej pracownicy dobierają do specyfiki budynku oraz optymalnego poziomu sygnału. Urządzenia takie, zamontowane przez fachowców, sprawią, że telefony komórkowe, jak i inne urządzenia mobilne będą działały bez zarzutu.

Dodano dnia: 2023-11-26

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 58 301 36 75 / Adres: Siennicka 30 / Kod pocztowy: 80-758 / Miejscowość: Gdańsk / Domena: https://lambda.gda.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

FIN-EL Consulting s.c.

Gdańsk

https://finel.pl/


car1

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk

http://www.dowan.com.pl/


car1

DetoksVIP

Gdańsk

https://www.detoksvip.pl/