Bloczki fundamentowe mazowieckie - https://www.prefabetostrow.pl

• "PREFABET OSTRÓW MAZ." Sp z.o.o. •


Budowanie domu to nie jest łatwe zadanie nawet dla osoby, która zajmuje się tym przez większość życia. Wybór projektu, działki, zamówienie odpowiedniego budulca i zaplanowanie kolejnych etapów to zajęcie trudne i wymagające świetnej organizacji pracy. Jeśli chcesz, aby Twoja inwestycja była trwała przez długie lata, to warto wyposażyć się w odpowiednie materiały budowlane, które są najwyższej jakości.

Prefabet to firma, która zaopatruje województwo mazowieckie i produkuje bloczki fundamentowe, które są w korzystnej cenie. Wykonane są one z wysokiej klasy materiałów i związków chemicznych, które gwarantują długi czas użytkowania oraz nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne i panujące warunki atmosferyczne. Przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się wyrobem prefabrykatów i jego usługi ceni sobie wielu klientów z branży budowlanej i drogowej. Ponadto zakład posiada duże zaplecze samochodów dostawczych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zamówienia zawsze docierają na czas. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Dodano dnia: 2020-06-06

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 29 74 539 31 / Adres: Różańska 84 / Kod pocztowy: 07-300 / Miejscowość: Ostrów Mazowiecka / Domena: https://www.prefabetostrow.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/