http://premiergroup.pl/ - Kubek americano

• Premier Group •


Nic dziwnego, że wciąż masz problem z wyborem odpowiednich gadżetów firmowych, które mogą Ci służyć za reklamę firmy. Albo po prostu za prezent dla pracowników. Ciekawym pomysłem, wykorzystywanym przez pracodawców, jest teraz możliwość obdarowania pracowników kubkiem, który zostanie spersonalizowany dla każdego pracownika. W tej roli świetnie sprawdza się kubek Americano, który jest jednym z najczęściej wybieranych modeli kubków. Sprawdź więc dokładnie, jak on wygląda, a następnie podejmij decyzję. 

Wejdź na stronę premiergroup.pl i tam zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami tej oferty, z której możesz skorzystać, żeby już za chwilę mieć możliwość zamówienia takiego kubka, który będzie Ci odpowiadał pod każdym względem, a radość Twoich pracowników z nowego, wygodnego firmowego kubka będzie jeszcze większa niż sobie wyobrażasz. 

Dodano dnia: 2018-01-14

Wystaw Opinieorsiowi dodał komentarz 2019-04-16 11:17:21 Ocena 4

Zamówiona w Premier Group partia kubków reklamowych okazała się spełniać nasze oczekiwania. Od razu widać, że stawiają tu na jakość w produkcji gadżetów tego typu. :)


Telefon: 730738988 / Adres: Kopanina 28 / Kod pocztowy: 60-105 / Miejscowość: Poznań / Domena: http://premiergroup.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

https://www.sciskpol.pl/


car1

B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.

Poznań

http://www.confero.pl/