Prywatne ośrodki odwykowe

• Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c. •


Łatwy dostęp do substancji psychoaktywnych oraz nowych technologii przy jednoczesnym poczuciu zagubienia w szybko zmieniającym się świecie powoduje, że coraz więcej osób uzależnia się od środków odurzających, jak również od wykonywania pewnych czynności, np. grania w gry komputerowe, grania w kasynach czy uprawiania przygodnego seksu. Każdy nałóg niesie ze sobą przykre konsekwencje, dlatego też warto postarać się skutecznie z nim skończyć.

Samodzielne wyjście z nałogu jest możliwe, ale w rzeczywistości udaje się to tylko nielicznym osobom. Profesjonalną pomoc uzależnionym oferują prywatne ośrodki odwykowe, gdzie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy w swojej pracy mają zawsze na względzie szacunek do drugiego człowieka, wrażliwość na jego dobro oraz życzliwość. Jednym z takich ośrodków jest klinika OAZA, która znajduje się w malowniczej okolicy w powiecie włocławskim.

Dodano dnia: 2019-01-08

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 721 70 70 70 / Adres: Ługowiska 1 / Kod pocztowy: 87-850 / Miejscowość: Choceń / Domena: https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

ODEKA SIMP FF

Bydgoszcz

https://www.odeka.pl/


car1

Klinika dla młodzieży Oaza

Choceń

https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/


car1

Trust Bydgoszcz

Bydgoszcz

http://www.trust.bydgoszcz.pl