www.wykladziny.net - Wykładziny hotelowe Warszawa

• Roteco Wykładziny Obiektowe •


Wykładziny hotelowe zbudowane są z kilku warstw. Jedną z nich jest runo, którego faktura ma bezpośredni wpływ na jakość, trwałość oraz ostateczny wygląd wykładziny. Najczęściej do jego produkcji wykorzystuje się naturalne włókna, takie jak kokos, bawełna, sizal i trawa morska lub włókna syntetyczne, takie jak akryl, polipropylen oraz poliamid. Drugą warstwą jest osnowa służąca do utrzymania przędzy oraz odpowiadająca  za właściwy wygląd włókien, natomiast trzecią -  podkład tworzony z filcu.

Rodzaj wykorzystanego włókna ma przełożenie na wygląd, jakość i ostateczną cenę wykładziny. Za najbardziej eleganckie uznaje się modele wełniane. Charakteryzują się one odpornością na blaknięcie koloru, miękkością oraz ponadprzeciętną wytrzymałością na uszkodzenia. Te i inne wykładziny hotelowe w Warszawie sprzedawane są przez specjalistów zatrudnionych w firmie Roteco. Klienci mogą liczyć na szeroki wybór oraz korzystne ceny. Czekają na nich wykładziny zupełnie gładkie lub w niewielkie wzory maskujące ewentualne zabrudzenia.

Dodano dnia: 2019-11-17

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 61 652 27 68 / Adres: Ordona 2a / Kod pocztowy: 01-237 / Miejscowość: Warszawa / Domena: https://www.wykladziny.net/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/