Wiaty samochodowe drewniane • RSC BIS Sp. z o.o.

• RSC BIS Sp. z o.o. •


Przedsiębiorstwo RSC Bis istnieje na rynku od 1993 roku, zajmując się produkcją różnych konstrukcji drewnianych. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwala mu produkować wysokiej jakości ogrodzenia, pergole, panele ażurowe i mnóstwo innych elementów architektury drewnianej. Są to wyroby przemyślane, funkcjonalne i trwałe, zatem nabywając je, klient będzie się nimi cieszył przez wiele lat.

Jednym z oferowanych artykułów, cieszących się wyjątkowym powodzeniem u klientów, są estetyczne, drewniane wiaty samochodowe. W zależności od oczekiwań klienta mogą one mieć dachy płaskie lub dwuspadowe. Odpowiadając na potrzeby nabywców, firma ta jest gotowa zbudować taką konstrukcję, która będzie dostosowana do ilości pojazdów. Poza funkcjonalnością, konstrukcje te są też estetyczne, wytrzymałe i doskonale komponują się z otoczeniem. Wyprodukowane z wysokiej jakości drewna będą niezawodnie służyć przez wiele lat, osłaniając przed słońcem, deszczem i chłodem schowane w niej pojazdy i inne przedmioty.

Dodano dnia: 2022-01-17

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 48 (61) 81 96 433 / Adres: Dworcowa 42 / Kod pocztowy: 62-060 / Miejscowość: Skrzynki k/Buku / Domena: http://www.rscbis.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/


car1

Premier Group

Poznań

http://premiergroup.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

https://www.sciskpol.pl/