Zdjęcia z wesela Ciechanów - Studio Wiraszka Film i Fotografia

• Studio Wiraszka Film i Fotografia •


Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu każdej pary. Warto zadbać o uwiecznienie momentów wielkiej radości i wybrać fotografa, który ma doświadczenie w sesjach ślubnych i weselnych. Takie kompetencje prezentuje zespół tworzący Studio Wiraszka. Wykonywane przez nich zdjęcia oddają pełnię pozytywnych emocji, jakie towarzyszą ślubowi i przyjęciom weselnym. Studio dysponuje również zaawansowanym sprzętem, który zapewnia doskonałą jakość zdjęć.

Jeśli pragniesz mieć piękne zdjęcia z wesela, które odbędzie się w Ciechanowie lub jego okolicach, bez wątpienia musisz wybrać Studio Wiraszka! Już wiele par skorzystało z usług firmy i dzięki tej decyzji mogą teraz się cieszyć wyjątkowymi fotografiami z najważniejszego dnia w ich życiu. Na stronie studiowiraszka.pl możesz obejrzeć sesje zrealizowane przez studio, a także dowiedzieć się więcej o ofercie. Wiraszka zachęca do kontaktu!

Dodano dnia: 2018-01-21

Wystaw OpinieKacper Nowak dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 3

Zrobili wyjątkowe zdjęcia ślubne i zmontowali film, którego oglądanie jeszcze dłuuugo nam się nie znudzi ;)


Telefon: 509856691 / Adres: Zagumienna 38 / Kod pocztowy: 06-400 / Miejscowość: Ciechanów / Domena: http://studiowiraszka.pl/

Oceń firmę (4 z 1 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/