Toyota poznań dealer | Toyota Professional Bońkowscy

• Toyota Professional Bońkowscy •


Znajdujące się w ofercie salonu Toyota Professional Bońkowscy samochody dostawcze, vany i mikrobusy doskonale sprawdzają się jako narzędzie pracy. Spełniają swoją rolę zarówno jako środek transportu towarów, jak i ludzi. Na szczególną uwagę zasługują modele, które łączą obydwie te funkcje – city i city verso. Duża przestrzeń bagażowa, łatwo dająca się powiększyć w przypadku pojazdów z drugą linią siedzeń, oraz wygodne fotele sprawiają, że są to samochody uniwersalne.

Auta te nadają się oczywiście nie tylko do pracy – równie dobrze zdają egzamin jako samochody rodzinne. Dealer Toyoty w Poznaniu ma w ofercie także najnowszy pick-up tej cenionej marki. Masywne nadwozie i mocny silnik poradzą sobie w najtrudniejszych warunkach. Odkryty bagażnik wyposażony w praktyczne zaczepy do mocowania, jak również aluminiową roletę chroniącą zawartość pomieści każdy rodzaj ładunku.

Dodano dnia: 2021-01-05

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 61 8962200 / Adres: Poznańska 10 / Kod pocztowy: 62-080 / Miejscowość: Sady k. Poznania / Domena: https://toyotaprofessionalbonkowscy.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/


car1

Premier Group

Poznań

http://premiergroup.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

https://www.sciskpol.pl/