Gres grubość 2 cm

• Travicom.PL •


Nowoczesną alternatywą dla kostki brukowej są płyty gresowe. Są one wytwarzane w najnowszej technologii. Prezentują się atrakcyjnie i są niezwykle funkcjonalne. Gres o grubości 2 cm cechuje duża trwałość i atrakcyjne ceny. Płytki gresowe prezentują się niezwykle elegancko. Mogą być więc z powodzeniem stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Pięknie będą wyglądać w salonie, kuchni czy łazience. Dostępne w sklepie Travicom.pl płytki gresowe są łatwe w montażu i wygodne w użytkowaniu.

Warte uwagi są, np. płytki tarasowe Grosetto Sand Rett. Są to antypoślizgowe płyty zewnętrzne. Wykonane są one z naturalnych surowców, które zostały odpowiednio przetworzone. Wymiary płyt to 60x60x2 cm. Można je zakładać na różnych podłożach, np. bezpośrednio na betonie, trawie czy piasku, a także na specjalnych wspornikach. Są łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy czyścić je wodą lub zwykłymi środkami czystości.

Dodano dnia: 2020-02-06

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 508 24 40 40 / Adres: Sienkiewicza 46 / Kod pocztowy: 95-082 / Miejscowość: Dobroń / Domena: http://sklep.travicom.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Bonoidea

Łódź

http://bonoidea.pl


car1

Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj

Łódź

https://foto-sobieraj.com.pl/


car1

NFK J. KOPA Sp. J

Aleksandrów Łódzki

https://www.nfk.com.pl