Robocze buty zimowe

• Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda •


Niskie temperatury mają swoje konsekwencje. Pracownik, który wykonuje pewne zadania na otwartej przestrzeni lub w nieogrzewanym pomieszczeniu musi założyć odpowiedni strój. Poza odzieżą spore znaczenie ma także właściwie wykonane obuwie. Można je z łatwością kupić na Workwear-Sklep.pl. To w tym momencie jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów z tego typu asortymentem w Polsce. Każdego dnia klienci składają w nim dziesiątki zamówień, które są ekspresowo realizowane.

Naturalnie akcesoria stworzone z myślą o mroźnych dniach także znalazły się w asortymencie. Zimowe buty robocze doskonale się prezentują i spełniają wszelkie oczekiwania związane z wytrzymałością i rzecz jasna izolacją termiczną. Nawet przy ujemnej temperaturze użytkownik może być spokojny o to, że jego stopy nie zmarzną, a palce nie będą narażone na bardzo niebezpieczne odmrożenia. Wystarczy zainwestować w odpowiednie rozwiązania.

Dodano dnia: 2019-11-13

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 61 853 75 32 / Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b / Kod pocztowy: 61-895 / Miejscowość: Poznań / Domena: https://workwear-sklep.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/


car1

Premier Group

Poznań

http://premiergroup.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

https://www.sciskpol.pl/