Felgi aluminiowe 19 • https://xfelgi.pl/

• Xfelgi.pl •


Sprzedaż online wysokojakościowych, zapewniających estetykę i bezpieczeństwo elementów układu jezdnego przeznaczonych do różnych typów pojazdów to domena kadry obsługującej serwis xfelgi.pl. W ofercie klient znajdzie nawet bardzo duże rozmiary (np. felgi aluminiowe 19 cali).

Starając się odpowiadać na zapotrzebowanie wielu odbiorców, sklep oferuje alufelgi do nowych oraz do starszych modeli aut. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by klient był zadowolony z zakupu. Proponują niewygórowane ceny za przedstawiony na stronie asortyment, dodatkowo też dostarczają zamówienie gratis na terenie całego kraju. Jako bonus każdy kupujący otrzymuje zestaw narzędzi do samodzielnej wymiany felg.

Sklep dysponuje rozbudowanym zapleczem magazynowym, dzięki czemu może posłużyć jako stałe źródło zaopatrzenia la firm zajmujących się naprawą oraz konserwacją pojazdów. Odpowiedzialna za przyjmowanie zleceń kadra jest w stanie w krótkim czasie zrealizować dostawę hurtowych ilości felg, w zależności od zapotrzebowania. 

Dodano dnia: 2022-07-07

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 509 700 012 / Adres: Piotrkowska 4C / Kod pocztowy: 97-330 / Miejscowość: Poniatów / Domena: https://xfelgi.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Bonoidea

Łódź

http://bonoidea.pl


car1

Travicom.PL

Dobroń

http://sklep.travicom.pl/


car1

Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj

Łódź

https://foto-sobieraj.com.pl/