Domy opieki okolice warszawy - http://www.domopieki.net/

• Dom opieki "Zacisze" •


Ośrodek dla osób w podeszłym wieku prowadzony jest przez zespół doświadczonych i godnych zaufania specjalistów. Interesują Cię domy opieki w okolicach Warszawy? Możesz mieć pewność, że pensjonat Zacisze mieszczący się w Starych Babicach będzie doskonałym wyborem. Jego podopieczni mają zapewnione komfortowe warunki mieszkalne i wsparcie empatycznych pielęgniarzy. O ich stan zdrowotny dba także lekarz. Kompleksowa opieka pozwala seniorom każdego dnia czuć się bezpiecznie.

Dom spokojnej starości cieszy się dużym uznaniem. Rodziny, które nie mogą zapewnić swoim seniorom całodobowej opieki, znajdują w personelu ośrodka duże wsparcie. Wykwalifikowani opiekunowie pomagają swoim podopiecznym w wykonywaniu codziennych czynności, takich jak kąpiel, ubieranie się, przyjmowanie posiłków. Obsługa pensjonatu dba także o porządek w pokojach seniorów, zajmuje się praniem ich odzieży oraz regularną zmianą pościeli. Dzięki tym wszystkim aspektom mieszkańcy pensjonatu mają zapewniony wysoki standard życia i mogą cieszyć się dobrym nastrojem.

Dodano dnia: 2021-10-27

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 22 722-97-76 / Adres: Pohulanka 71 / Kod pocztowy: 05-082 / Miejscowość: Stare Babice / Domena: http://www.domopieki.net/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/